ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Чудова клініка!

Чудова клініка! Дуже уважний персонал і шикарні лікарі! У мене була операція по закриттю стоми 19.04.16. Всім дуже задоволений! Спасибі вам величезне за те, що є до кого звернутися за допомогою у важку годину!

Vlad
12 Липня, 2017

Чудова клініка . Відмінне поєднання

Чудова клініка . Відмінне поєднання чуйного ставлення до людей , професійності і адекватних цін . Люди просто люблять свою роботу і роблять її добре . Мені цю клініку порадили знайомі , і я далі буду надалі радити іншим . Велике спасибі лікарю Хопті Роману Михайловичу за терпіння , професіоналізм і за мою чудову посмішку.

Larisa Ivanovna
12 Липня, 2017

Найкраща клініка! Професійність та високий

Найкраща клініка! Професійність та високий рівень знань лікарів. Лікуємося усією родиною, починаючи 3-х річною дитиною, закінчуючи 81-річною бабусею.Приємний персонал,уважні та чуйні лікарі. Рекомендуємо!!!

Christina
12 Липня, 2017

ЩИРО ДЯКУЮ ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ КЛІНІКИ,А

ЩИРО ДЯКУЮ ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ КЛІНІКИ,А ОСОБЛИВО ДИРЕКТОРУ-ХОПТІ РОМАНУ МИХАЙЛОВИЧУ І СТОМАТОЛОГУ ГРИТЧУК НАТАЛІЇ ЮРІЇВНІ ЗА ПРОФЕСІЙНУ ДОПОМОГУ(У МОМУ ВИПАДКУ БЕЗКОШТОВНУ-УЧАСНИК АТО),ЧУЙНЕ СТАВЛЕННЯ І СЕРВІС.ВИ НАЙКРАЩІ.УСПІХІВ ВАМ,ЩЕДРИХ ПАЦІЄНТІВ І ДОБРА.

The guest is a patient
12 Липня, 2017

Дуже сподобалось хороше ставлення персоналу,

Дуже сподобалось хороше ставлення персоналу, професіоналізм і помірні ціни! Дякую!

Basil
12 Липня, 2017

Щиро вдячний чуйному колективу Медичного

Щиро вдячний чуйному колективу Медичного Центру за професіоналізм, та хорошу роботу. Мені робили імплантацію, та протезування,- я дуже задоволений. Особливо хочу подякувати Роману Михайловичу за надання безкоштовного лікування учасникам бойових дій в зоні АТО. Всім рекомендую! Все було на найвищому рівні.

Олександр Логвиненко
12 Жовтня, 2019

Рекомендую косметолога Катерину Петрівну!В кабінеті

Рекомендую косметолога Катерину Петрівну!В кабінеті багато послуг і процедур + дає чіткі рекомендації додому!

Женя
12 Листопада, 2019

Прекрасна клініка. Дізналася про

Прекрасна клініка. Дізналася про Вас через Fb. Дякую, Маковійчук Ользі Василівні, за допомогу та консультацію! Хороший спеціаліст та чудова людина. Буду рекомендувати друзям. Рада знайомству!

Ірина
12 Листопада, 2019

Я учасник АТО був дуже

Я учасник АТО був дуже вражений,що всі стоматологічні послуги мені надали безкоштовно,навіть вткрутили імплант.Велика подяка Хопті Роману Михайловичу та іншим лікарям за якісне лікування!!!!

Ігор
12 Листопада, 2019

Підрізали вуздечку сину, дуже задоволені,

Підрізали вуздечку сину, дуже задоволені, Роман Михайлович лікар від Бога. Всім рекомендую

Михайло Котов
14 Листопада, 2019

Привітний персонал, лікарі серйозні

Привітний персонал, лікарі серйозні спеціалісти.Всім задоволена і ціни демократичні.

Віталіна Шкрум
16 Листопада, 2019

Дуже задоволена роботою Уляни Вікторівни.

Дуже задоволена роботою Уляни Вікторівни. Чудовий лікар має унікальний підхід до діток. Всім рекомендую!!!

Марина
5 Грудня, 2019

Стоматологів боюсь з дитинства.

Стоматологів боюсь з дитинства. але терпіти зубний біль буває нестерпно. Звернувся в Медичний центр Репобона за допомогою і не пожалкував. Персонал усміхнений, терпеливо вислухав всі мої страхи, а лікар порадував безболісним видаленням зуба. Дуже дякую за допомогу. Рекомендую!

Віталій Пітчук
5 Грудня, 2019

Дуже сподобався лікар, в цій

Дуже сподобався лікар, в цій клініці працюють кваліфіковані спеціалісти. Приємний персонал.
Маковійчук Ольга Василівна – лікар від Бога. Дуже чуйна! Одним словом – професіонал. Я дуже задоволена всім!

Вікторія Намурована
12 Березня, 2020

Щиро рекомендую! Дуже привітний персонал.

Щиро рекомендую! Дуже привітний персонал. Прийом почався вчасно, ніяких затримок. Окрема подяка Ярославу Мирославовичу, за якісне лікування та професіоналізм! Все на високому рівні! Дякую)

Шемелько Людмила
26 Жовтня, 2020

Про медичний центр в області

Про медичний центр в області стоматології маю багато позитивних вражень. Довелось скористатись більшістю з можливих стоматологічних послуг, стан ротової порожнини був дуже складний, проте завдяки всім лікарям з якими довелось попрацювати я впевнено рухаюсь до фінішу де на мене чекають здорові зуби і красива усмішка))). У мене один з тих випадків коли від порівняння фотографій ‘До’ і ‘Після’ ти не віриш що це одна і таж людина. Я ще на середині шляху але мені уже подобаються зміни що я бачу.
За життя відвідав безліч лікарів і клінік, тому маю з чим порівняти. І уже відвідуючи Репобона я зрозумів що все має значення і зручність запису, і нагадування, і корпоративна культура клініки, і стандарти лікування, і стандарти обслуговування. Факт що всі послуги ти можеш отримати в межах клініки допомагає вирішувати проблему швидко і цей факт ще й не дає тобі шансу зневіритись у успіху і продовжувати йти до мети і це дуже важливо коли проблема комплексна і потребує довготривалого лікування.
Подякувати хочеться ортодонту Людмилі Петрівні яка успішно виправляє ту руїну з якою я прийшов до неї. Лікар від Бога якого я так довго шукав.
Людмилі Богданівній і Людмилі Дмитрівні дякую за те що врятували дуууже багато зубів.
Дякую витримці Ярослава Мирославовича за те що він не здавався і усі зубні канали пройдені і вилікувані.
І Роману Михайловичу дякую за те що парочку зубів вирвав, але й парочку вставив там де їх не вистачало))).
Професіоналізм і турбота про здоров’я пацієнта – це те що я зустрів в медичному центрі ‘Репобона’

Олександр Гергелюк
9 Листопада, 2020

Рекомендую, бо тут працюють найкращі

Рекомендую, бо тут працюють найкращі лікарі. Маю на увазі не тільки їхню кваліфікацію, а й відношення, підхід до пацієнта. Більше 2-х років сюди хожу, і мої діти, і знайомим радила (одні вуздечку дитині підрізали, другі просто лікували). Хочеться виділити класне і просте відношення головного лікаря Хопти (була просто на огляді) . Лікар Царан Наталя, просто чудо))). Лікували у неї зуби. У Савки Людмили прийшлося рвати зуб. Як вона мене, боягузку , вламала)))), ще й досі не розумію.) І ще лікар Любінець рятував мені зубчик. Дякую усім за підхід, розуміння і лікування.

Лілія шевчук
25 Листопада, 2020

Велика подяка працівникам! Провели лікування

Велика подяка працівникам! Провели лікування у найкоротші терміни щей дали гарантію!

Денис
3 Вересня, 2021

хвилину томуНОВИЙХороша клініка, привітний персонал.

Хороша клініка, привітний персонал. Завжди чисто і охайно. Звернулась в клініку по рекомендації колеги і пожаліла тільки про те, що не прийшла сюди раніше. Ольга Василівна Маковійчук – лікар від Бога. Така хороша, чуйна людина, перш за все. Допомогла у вирішенні всіх питань, лікар, який шукає причину симптомів чи хвороби, а не лікує навмання. Завжди підтримує, пояснює, допомагає і на зв’язку, якщо виникають будь-які питання. Щиро рекомендую, бо це хороший лікар і професіонал своєї справи.

Оксана
5 Квітня, 2022

Обов'язкове поле

TOP