Лабараторна діагностика

Лабараторна діагностика

Сучасна лабораторна діагностика — це цілий арсенал високотехнологічних методів дослідження, за допомогою яких можна аналізувати склад і властивості біологічних рідин та тканин людини, а також ідентифікувати збудників захворювань. За частотою використання і за обсягом наданої інформації лабораторне обстеження знаходиться на першому місці серед усіх діагностичних досліджень.Без лабораторних аналізів неможлива не тільки постановка клінічного діагнозу, але й контроль за ефективністю та безпекою лікарської терапії. Основну відповідальність за своєчасну постановку правильного діагнозу і призначення ефективного лікування несе лікар, а завданням лабораторно-діагностичної служби є полегшити йому роботу вчасно наданими точними і вірогідними результатами досліджень.Сучасна медицина знаходиться на такому рівні, що безліч хвороб, навіть найсерйозніших, можна вилікувати на ранній стадії. Тому лабораторне обстеження – одне з найбільш важливих ланок медицини, оскільки його результати мають вирішальне значення в постановці діагнозу.

У медичному центрі "Репобона", Ви можете здати такі загальноклінічні дослідження:
⁃ Аналіз крові( загальний аналіз крові (18 показників). Розгорнутий аналіз крові + ШОЕ + лейкоцитарна формула. ШОЕ. Глюкоза крові.
⁃ Дослідження сечі ( загальний аналіз сечі, аналіз за Нечипоренком)
⁃ аналіз крові на групу та резус приналежність
⁃ Аналіз калу (дослідження калу на яйця гельмінтів + цисти лямблій. Копрограма. Дослідження калу на приховану кров.
⁃ Онкологічні маркери
⁃ Гормони
⁃ Показники імунної системи
⁃ Достідження гемостазу
⁃ Дослідження кількості вітамінів в крові
⁃ Біохімічні дослідження крові (білковий обмін, ферменти, пігменти, субстракти/метаболіти, ліпідний обмін, вуглеводний обмін, діагностика функцій підшлункової залози, електроліти, контроль анемій, ревматоїдна панель, гепатит А,В,С.
⁃ TORCH інфекції та інші...

TOP