Ліфтинг з пластифікуючою маскою

Основою пластифікуючих масок є вхідні в їх склад солі альгінової кислоти, властивості якої подібні желатину або агар-аґару, тобто утворюють еластичну масу, що перетворюється на обличчі в плівку. Судячи з відгуків, навіть без добавок маска володіє моделюючими, дренажними властивостями і є відмінним способом відновлення шкіри.
Альгінати, одержувані з морських водоростей, є абсолютно нешкідливими речовинами і при взаємодії з водою утворюють еластичну гелеподібну субстанцію, склад якої насичений високою концентрацією мінеральних солей і вітамінів. Після нанесення суміші на обличчя вона вирівнює складки, зморшки і буквально наповнює шкіру вологою і поживними речовинами.

Цінність альгінатних масок полягає в їх комплексному впливі на шкіру обличчя, а ефект спостерігається відразу після проведення першої процедури.

Косметичні засоби з альгінатами – кращий спосіб догляду, і володіють наступними перевагами:

 • активують капілярний кровотік;
 • надають ліфтинг-ефект;
 • звужують пори і регулюють роботу сальних залоз;
 • стимулюють насичення шкіри киснем;
 • позбавляють від пігментації і слідів після акне.

Альгінатні маски можуть використовуватися при будь-якому типі шкіри. При цьому вони є хорошим провідником для засобів спрямованої дії: антивікові, ліфтингові, зволожуючі, живильні, протизапальні. Дані засоби можна наносити під маску, і за рахунок збільшення притоку крові і кисню корисні речовини починають краще проникати в шари шкіри.

 

Anti-age (процедури, маски)

Старіння - це накопичення молекулярних і клітинних дефектів, які з часом виводять з ладу цілий організм. Старіння поділяють на справжнє (обумовлене генетичною програмою організму) і зовнішнє (викликане дією несприятливих чинників). Істинне старіння невідворотне, зате наступ зовнішнього старіння можна відстрочити. Відповідно до сучасних уявлень, ранні зморшки з'являються головним чином під впливом УФ-випромінювання. УФ-випромінювання викликає пошкодження клітин епідермісу, міжклітинної речовини дерми, фібробластів, клітин Лангерганса, меланоцитів. Серед засобів, які використовуються в даний час для боротьби з фотостарінням, можна виділити антиоксиданти, які протистоять окислювальному стресу в шкірі і відлущувальні агенти - ретиноеву кислоту, альфа-гідроксикислоти.

Масаж обличчя по Жаке

Лікувальний масаж по Жаке сприяє нормалізації функції сальних залоз, очищає шкіру від комедонов і міліум, зменшує вираженість запальних процесів при вугрової висипки. Крім того, щипковий масаж по Жаке сприяє поліпшенню кровообігу в зоні впливу, стимулює трофічні процеси, благотворно позначається на процесах регенерації і відновлення тканин.

 Даний лікувальний масаж показаний при наявності постакне і інфільтратів, шрамів і рубців. Процедура дозволяє позбавитися від комедонов, допомагає при гіперкератозі, а також рекомендована при наявності вогнищ гіперпігментації.
Протипоказання

Рекомендувати дану методику всім без винятку, на жаль, неможливо, бо існує перелік строгих протипоказань. Не можна цю процедуру проводити при порушенні цілісності шкірних покривів у місці планованого впливу, також такий масаж протипоказаний при наявності гнійничкових і вірусних (герпес) пошкоджень шкіри.

Протипоказанням для масажу є хронічні дерматози (псоріаз), алергічні захворювання та атопічний дерматит. На обличчі не можна робити масаж по Жаке при невралгії і запаленні трійчастого нерва, протипоказанням для процедури є купероз.

Масаж обличчя лімфодренажний

Лімфодренажний масаж обличчя допомагає змоделювати овал, має ліфтинговий дією, успішно справляється з багатьма недосконалостями зовнішності:
Усуває скупчення рідини, візуально помітні як мішки та синці під очима, набряклість, припухлість;
Розгладжує носогубні складки і мімічні зморшки;
Прибирає друге підборіддя;
Покращує колір обличчя після лікування хвороб шкіри, акне, демодекозу.
Курс лімфодренажного масажу обличчя рекомендують пройти після контурної пластики або блефаропластики для скорочення реабілітаційного періоду.
Особлива техніка проведення масажу по ходу струму лімфи сприяє посиленню обміну речовин, клітини шкіри позбавляються від токсинів, активізується кровообіг. Застій венозної крові, про який свідчить червоний колір обличчя, і лімфи, наслідком чого є набряки, усуваються, з'являється здорове сяйво.
Лімфодренажний масаж заборонено проводити при захворюваннях шкіри, загостреннях герпесу, хворобах крові, злоякісних утвореннях, вагітності, інфекційних захворюваннях.
Одна процедура масажу займає не більше 15 хвилин. Курс складається з 10 процедур. Можна відвідувати фахівця через день.

Косметичний масаж обличчя

Масаж обличчя дозволить привести в норму баланс води в організмі і поліпшити кровообіг, за рахунок цього спадають набряки різного ступеня. Крім того, масаж дозволяє шкірі отримати необхідну кількість кисню, адже в наш час вона не здатна в звичайному стані отримати стільки поживних речовин, скільки їй потрібно. Достатня кількість кисню дозволяє особі завжди бути в тонусі, виглядати свіжим і молодим.
ПОКАЗИ ДО КОСМЕТИЧНОГО МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ:

- в’яла, атонічна шкіра;
- передчасна поява зморшок;
- надмірна або недостатня секреція сальних залоз;
- набряки;
- випадіння волосся;
- зниження тонусу і тургору шкіри.

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ:

- відлущення рогового шару шкіри;
- покращення кольору шкіри;
- вирівнюється рельєф обличчя;
- розгладження дрібних зморшок;
- покращення мікроциркуляції;
- підвищення сприйнятливості шкіри до косметичних засобів;
- ефект ліфтингу шкіри;
- розслаблення, зняття стресу.

ПРОТИПОКАЗИ ДО КОСМЕТИЧНОГО МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ:

- загострення вугрової хвороби;
- екзема;
- розацеа;
- герпес;
- гострі запальні і гнійні процеси;
- грибкові ураження шкіри;
- гірсутизм;
- порушення цілісності шкіри;
- вірусні захворювання шкіри.

Видалення небажаного волосся.

Воскова депіляція – один з найпопулярніших засобів видалення волосся. Цей метод в основному полягає у висмикуванні волосся з-під поверхні шкіри, таким чином воно легше від’єднується від фолікула. Незважаючи на різні методи, які існують і які починають з’являтися, воскова депіляція залишається найкращою, оскільки вона гарантує довготривалий результат, на відміну від інших методів видалення волосся, таких як гоління, крім того, її дуже легко застосовувати.
Переваги

Воскова депіляція має довготривалий ефект, тому її потрібно робити максимум один або два рази на місяць. Це дозволить шкірі відпочити, а волоссю рости, без втручання бритви, яка робить шкіру схильною до подразнення.

Ще однією перевагою є відчуття шовковистої шкіри. Тому що, волосся видаляється повністю разом із коренем і шкіра стає бездоганною.

Крім того, цей метод дуже доступний та ефективний. Зараз існує багато різних видів воску: гарячий, теплий, холодний, залежно від типу шкіри і смаку.

Недоліки

Першим недоліком воскової депіляції є те, що цей метод може бути дуже болісним для деяких людей. Втім, якщо регулярно робити воскову депіляцію, шкіра до неї звикає і біль, як правило, відходить на другий план.

У результаті неправильно зробленої воскової депіляції можуть з’явитися врослі волоски. Також, часто може виникати подразнення або алергія на віск. І якщо у вас дуже чутлива шкіра, висмикування волосків може призвести до появи синців та невеликих гуль.

Антицелюлітний масаж

Целюліт у наші дні є проблемою, яка знайома не тільки майже кожній жінці, а й юним дівчатам. Присутність на тілі «апельсинової кірки», як її ще називають, має неестетичний вигляд, здатний спровокувати появу комплексів. Целюліт являє собою зміни в жировому прошарку шкіри, що призводить до поганого кровообігу та застою рідини.
Причини виникнення целюліту:
• Гормональні порушення в організмі;
• Ендокринні порушення;
• Вплив генетичних чинників;
• Шкідливе харчування і, як наслідок, надлишок токсинів;
• Стреси та втома;
• Спосіб життя, що характеризується малою кількістю рухів;
• Нестача в організмі кількості рідини;
• Неправильно підібрана незбалансована дієта;
• Звичка до паління та надмірного прийому алкогольних напоїв.

 

Лімфодренажний масаж: техніка впливу.

Лімфодренажний масаж роблять для схуднення та виведення зайвої рідини із організму. Він застосовується для корекції фігури та зменшення об’ємів тіла. Лімфодренажний масаж активно впливає на лімфоток клітини, звільнюючи її від продуктів розпаду і токсинів, призводячи до гальмування запальних процесів в тканинах шкіри. Лінії тіла стають більш чіткими, целюліт зникає.

Антицелюлітний масаж: техніка впливу

Антицелюлітний масаж особлива техніка, що впливає на тіло зниженням та усуненням проявів целюліту. Антицелюлітний масаж включає в себе прийоми механічного та рефлекторного активного впливу на ті області, що вразив целюліт. Уражені апельсиновою кіркою тканини піддаються тертю, натисканню та вібрації. Наслідок такого масажу – гладка поверхня тіла, пружна і підтягнута шкіра та абсолютна відсутність целюлітних відкладень.

Видалення папілом

Папіломи(бородавки) на нашому тілі є досить розповсюджене явище і часто приносить нам незручність. Медичний центр «Репобона» пропонує швидке і безболісне рішення видалення новоутворень з використанням апарату «Сургітрон». Цей радіохвильвий апарат дозволяє видалити бородавки, папіломи, невуси, міліуми, гемангіоми та ін. Процедура видалення є безболісна та займає небільше 10-20 хвилин. Радіохвильовий вплив апарату здійснюється вибірково, лише на потрібні тканини, не пошкоджуючи здорові клітини шкіри. Після процедури не спостерігається запалення, набряків. Відразу після маніпуляції ви  повертаєтеся до своїх щоденних справ. Час загоювання є індивідуальним. За допомогою цього апарату ви позбудетеся від незручностей назавжди!

Бувають “добрі” родимки і “погані”. Причому, іноді “добрі” можуть перероджуватися в “погані”.  Для того, щоб уберегти себе від переродження невусів, а також визначити, які з них краще видалити, слід звернутися до дерматолога або онколога.

Основним методом профілактики виникнення злоякісних пухлин шкіри є видалення передракових утворів.

Переваги радіохірургічного лікування:

 • Практично безкровне операційне поле за рахунок коагуляції кровоносних судин;
 • Отримання практично непошкодженої тканини, придатної для морфологічного дослідження;
 • Мінімальна післяопераційна біль за рахунок коагуляції нервових закінчень у рані;
 • Не відбувається обвуглювання тканин, тому не утворюється чорний струп, під яким накопичується патогенна мікрофлора;
 • Фібринні плівки відторгаються на 10 добу, що супроводжується незначними сукровичними виділеннями. Кровотеч, які в 15-30% випадків мають місце при відторгненні струпа після електрохірургічного висічення, не спостерігається;
  • Значне скорочення післяопераційного періоду за рахунок прискореної епітелізації рани;
  • Безрубцеве загоєння рани;
  • Гарний косметичний ефект.

Незважаючи на безпеку використання приладу “Сургітрон”, протипоказання для лікування з його допомогою все-таки є. “Сургітрон” заборонено використовувати при вагітності, а також при таких проблемах зі здоров’ям як:

 • Запальні процеси в гострій стадії;
 • Легенево-серцева недостатність в стадії декомпенсації;
 • Гострі інфекційні захворювання;
 • Хронічний гепатит у стадії декомпенсації;
 • Цукровий діабет у стадії декомпенсації;
 • Наявність у пацієнта кардіостимулятора;
 • Глаукома;
 • Епілепсія.

Не відкладайте видалення родимок, бородавок і папілом на потім, і тим більше не допускайте жодних їхніх змін (колір, форма, розміри). Своєчасне видалення будь-яких утворень на вашій шкірі – це вірний шлях до здоров’я і краси!

Записатись на прийом

TOP