Ласкаво просимо до медичного центру «Репобона ЛТД»

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ЗАПИСАТИСЬ

Для всіх нових клієнтів

Всі працівники медичного центру "Репобона ЛТД" постійно вдосконалюють свої професійні навики та слідкують за тенденціями та розвитком науки

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ЗАПИСАТИСЬ

Для всіх нових клієнтів

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
РЕПОБОНА
НАШІ ПОСЛУГИ

СТОМАТОЛОГІЯ, ГІНЕНЕКОЛОГІЯ, КОСМЕТОЛОГІЯ

НАШ ПЕРСОНАЛ
ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВАС


НАШІ КЛІЄНТИ ЗАВЖДИ ЗАДОВОЛЕНІ

ВІДГУКИ ПРО НАС

PREV
NEXT

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Це просто і швидко, ми будемо раді Вам допомогти

Графік роботи:
Пн. Ср. Пт. - 08:00-22:00 год.
Вт. Чт. - 08:00-20:00 год.
Сб. - 08:00-18:00 год.
Адреса:
Україна, м. Івано-Франківськ,
вул.Марійки Підгірянки 23.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Ми піклуємося про кожного з наших клієнтів...

Робота медичного центру м. Івано-Франківська направлена на покращення якості життя людей, адже всі ми знаємо, що здоров'я це основний атрибут щасливого життя, яка дарує людям впевненість в собі.

Завітавши до медичного центру «Репобона ЛТД», Ви отримаєте бажаний результат за допомогою найсучасніших методик, та з використання новітнього обладнання, а постійні акції та гнучка система знижок приємно Вас здивує.

Ми надаємо всі види стоматологічних та гінекологічних послуг. Пацієнти особливо цінують те, що всі процедури виконують висококваліфіковані лікарі із застосуванням ефективних препаратів та найновішого обладнання. Високий рівень технічного оснащення зуботехнічної лабораторії і хороші фахівці забезпечують якісне виготовлення знімних та незнімних зубних конструкцій. Кожній жінці, що звернуться за допомогою до лікарів-гінекологів медичного центру допоможуть в найскорішому часі вирішити всі негаразди, та зробити її життя прекрасним, та яскравим. А обладнання новітнього покоління та сучасні медикаменти зробить всі процедури безболісними, та невідчутними.

У нашому центрі гарантована якість медичних послуг

 • Озонотерапія

  Озонотерапія, це метод лікування, при якому застосовують озоно-кисневу суміш, яка має сильні лікувальні властивості, завдяки можливостям озону до окислення. Володіє антивірусною, антибактеріальною і протизапальною дією, підсилює мікроциркуляцію та обмін речовин, підвищує антиоксидантний захист організму. Всі ці властивості дозволяють застосовувати процедуру озонотерапії при безлічі недуг, а також вона підвищує ефективність інших лікарських засобів.
 • Ультразвукова діагностика

  Ультразвукова діагностика - найважливіше обстеження внутрішніх органів людини і тих процесів, які протікають в них, за допомогою ультразвукових хвиль. Ультразвукові методи дослідження дозволяють точніше вирішувати питання діагностики значної кількості захворювань та діагностувати захворювання ще до того, як воно виявило себе клінічно, в результаті цього лікування може бути своєчасним і ефективним.
 • Косметологія

  Головним завданням косметолога є турбота про здоров’я людини і допомога у підтримці шкірного покрову у відмінному стані. Завдяки сучасним процедурам, можна повернути тонус своїй шкірі, позбавитись від рубців, акне, надати здоровий колір шкірі. Бути красивими мусять всі, як жінки, так і чоловіки, тому саме косметологи допоможуть вам залишатися завжди неповторними, красивими та здоровими.
 • Лікувальний масаж

  Лікувальний масаж (оздоровчий) – переважно місцевий вид масажу, основною метою якого є збереження вашого здоров`я, та полегшення фізичного стану. Саме цей вид масажу допоможе позбутися болів, набряків, відновити роботу функції організму після травм.
 • Урологія

  Лікар уролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні сечовивідної системи чоловіків і жінок (нирок, сечоводів, сечового міхура і сечовипускного каналу), чоловічих статевих органів і чоловічого безпліддя. Також урологія займається лікуванням сечокам’яної хвороби. Основними причинами хвороби можуть бути: переохолодження, стреси, неправильне харчування, сидячий спосіб життя та інфекції – усе це завдає згубної шкоди сечостатевій системі людини.
 • Лабараторна діагностика

  Сучасна лабораторна діагностика — це цілий арсенал високотехнологічних методів дослідження, за допомогою яких можна аналізувати склад і властивості біологічних рідин та тканин людини, а також ідентифікувати збудників захворювань. За частотою використання і за обсягом наданої інформації лабораторне обстеження знаходиться на першому місці серед усіх діагностичних досліджень.Без лабораторних аналізів неможлива не тільки постановка клінічного діагнозу, але й контроль за ефективністю та безпекою лікарської терапії. Основну відповідальність за своєчасну постановку правильного діагнозу і призначення ефективного лікування несе лікар, а завданням лабораторно-діагностичної служби є полегшити йому роботу вчасно наданими точними і вірогідними результатами досліджень.Сучасна медицина знаходиться на такому рівні, що безліч хвороб, навіть найсерйозніших, можна вилікувати на ранній стадії. Тому лабораторне обстеження – одне з найбільш важливих ланок медицини, оскільки його результати мають вирішальне значення в постановці діагнозу.
ЗАПИСАТИСЬ

ОСТАННІ СТАТТІ БЛОГУ

VIEW ALL -

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

Працюємо:

Пн. Ср. Пт. - 08:00-22:00 год.
Вт. Чт. - 08:00-20:00 год.
Сб. - 08:00-18:00 год.

Наша адреса:

м. Івано-Франківськ
вул.Марійки Підгірянки 23.

Слідкуйте за нами

FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER

TOP